KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14378303
nr 1437 8303
Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 31/33, daterad 87, "card player". Bildmått: 25x76cm, yttermått inklusive ram: 69x112cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:55:24
13/12 20:46:24